Úvodní strana >

Pro lékaře

Vážení kolegové,

vážím si Vašeho zájmu o spolupráci a věřím, že nezklamu Vaši důvěru.

Pokud se rozhodnete poslat mi pacienta na konzultaci, prosím o běžné doporučení s kontaktem na Vaši ordinaci (případně i s doplňujícími  informacemi podstatnými pro léčbu pacienta). Telefonní číslo pro objednání na konzultaci je 775 598 599. Má-li u Vás pacient nedávno zhotovený kvalitní OPG snímek (do 6 měsíců), prosím o jeho odeslání na email info@rovnatka-orto.cz, abychom pacienta znovu nevystavovali záření.

Dobrá komunikace a spolupráce s odesílajícím zubním lékařem je pro mě důležitá, aby byl výsledek léčby pro pacienta co nejlepší.  Informaci o léčebném plánu každého odeslaného pacienta Vám na vyžádání pošlu emailem, abyste měli přehled. Samozřejmostí je, že na neortodontické zákroky, ošetření a preventivní prohlídky budu posílat pacienty zpět k Vám; mám specializaci pouze 015.

Ortodontickou léčbu poskytuji dětem i dospělým. U dospělých pacientů také spolupracuji se zubními lékaři v rámci ortodontické přípravy chrupu před protetickou rekonstrukcí. V léčbě používám kovové, keramické a samoligující zámky, kotevní šrouby, jumping aparáty, Invisalign aj. Vzhledem k tomu, že jsem ordinaci zahájila poměrně nedávno, nabízím pacientům krátké objednací termíny a dostupné ceny.

V případě dalších dotazů nebo potřeby konzultace složitějších případů mne prosím neváhejte kontaktovat na telefonu 775 598 599 nebo emailem na kadlecova.darja@gmail.com.

 

Těším se na společné pacienty!

Darja Kadlecová